+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

31.31

П’ятниця, 27 Травня 2022 01:05:52
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

31.31

новини на пульсі:

Школи Кам’янського повернуться до звичного навчального процесу

11 Листопада, 2021

Із 15 листопада відновлюється повноцінний освітній процес для учнів 14 класів усіх закладів освіти Кам’янського, включно зі спеціальною школою «Гармонія». Про це повідомила директор департаменту з гуманітарних питань міської ради Тетяна Онищенко.

Діти 5–11 класів виходять на звичне навчання в тих закладах, де від коронавірусу вакциновано 100% працівників. Проте десять закладів не вийдуть із 15 листопада, бо стовідсоткова вакцинація в них поки відсутня. Це – технічний ліцей, школи №4, 7, 10, 22, 27, 34, 35, 38, 39 і під питанням школа №37. Деякі заклади розпочнуть навчання з 17 листопада (коли завершиться вакцинація їх співробітників другою дозою вакцини), деякі ж працюватимуть у дистанційному режимі до кінця тижня.

Наразі в школи подано опалення, і до понеділка приміщення повинні бути прогріті. Далі кожен керівник закладу вирішуватиме питання на місці, якщо температурний режим не відповідатиме санітарним нормам.

 

 

Також Тетяна Онищенко звернулася до батьків учнів.

«Безпека дітей залежить не тільки від співробітників школи, а й від кожного з батьків. Співробітники шкіл – вакциновані, але відповідальність за здоров’я дітей ви, шановні батьки, несете так само, як і освітяни. Тому, будь ласка, вакцинуйте свої сім’ї, тому що інфекцію до закладів освіти приносять ваші діти з невакцинованих сімей. Потім хворіють однокласники ваших дітей, хворіють педагоги, і ми спостерігали перед запровадженням дистанційного навчання процес збільшення захворювань саме серед дітей. А звичайно, потім хворіли і педагоги. Зараз, коли діти перебували вдома, процес поширення хвороби знизився, саме серед дітей. Я сподіваюсь, що ви свідомі, хвилюєтесь за здоров’я своїх дітей, тих, хто вас оточує, тому вакцинуйтеся. Тільки разом – освітяни, ви і взагалі всі свідомі люди – зможемо перемогти ковід», – зазначила директор департаменту.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин