+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

П’ятниця, 7 Жовтня 2022 10:10:55

новини на пульсі:

Тривожна ніч у Кам’янському та обстріли Дніпропетровщини

08 Серпня, 2022

«У Кам’янському ніч та ранок з повітряними тривогами. На щастя надзвичайних подій не зафіксовано. Станом на цю хвилину ситуація стабільна та контрольована», – повідомив міський голова Андрій Білоусов.

В інших частинах Дніпропетровської області є прильоти і обстріли. Ворог обстріляв Нікопольський Криворізький райони ракетами та градами. Під вогонь потрапили чотири села у двох громадах. Є руйнування. На щастя, люди не постраждали.

«Вночі окупанти випустили дві ракети Х-59 по Червоногригорівській громаді. Постраждало місцеве підприємство: знищено адміністративне та вагове приміщення і одну автівку. Також пошкоджено 4 будівлі складів, електрощитову, з десяток одиниць спецтехніки і легкових машин, гаражі. Окрім цього, уламками від ракет пошкоджено 10 житлових будинків. Вибуховою хвилею в будівлі насосної станції вибило вікна. Люди не постраждали.

Ще 20 реактивних снарядів з «Градів» окупанти випустили між селами в Марганецькій громаді. Без жертв і без руйнувань. Також зі ствольної артилерії вдарили по прикордонним територіям Зеленодольської ТГ. Тут обійшлося без постраждалих», – повідомляє голова ДОР Микола Лукашук.

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин