+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.29

Вівторок, 9 Серпня 2022 06:08:30
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.29

новини на пульсі:

Тваринки шукають дім: де в Кам’янському знайти собі песика

25 Травня, 2022

Під час війни господарі часто покидають своїх чотирилапих друзів або віддають їх на перетримку та не забирають. Тварин із складною долею багато і в кам’янському притулку.

Знайомтеся, перші маленькі герої нашої статті – це тріо цуценят. Їх знайшли небайдужі мешканці у коробці на залізничному вокзалі та принесли у притулок. Вони були дуже худорляві та хворі на ентерит. Лікарі притулку вилікували песиків. Тут їх ласкаво називають «маленькими вовчатами». Вони чекають нових дбайливих господарів.

«Вовчата»

 

Цього собаку-підлітка з сумними очима до притулку принесли діти. Йому приблизно 5 місяців. Він дуже ласкавий та шукає довіру в кожного відвідувача, упираючись своїм вологим носиком у вольєр. У притулку його звуть Коля-Боря.

Коля-Боря

 

Ніндзя та Василіса. Хоч і на вигляд великі, насправді дуже лагідні та полюбляють цілуватися. Їм по півтора рочку. У Ніндзі досить складна доля, його бив власний господар, та, на щастя, волонтерам вдалося його врятувати. Небайдужі зібрали кошти та провели операцію. Тепер собака повноцінно радіє життю.

Ніндзя та Василіса

 

Ніндзя та Василіса

 

Від жорстокості господаря постраждала і ця породиста красуня Мілка – метис такси. Її вдарив каменем той, кому вона довіряла. Від жорстокості тварину врятував небайдужий кам’янчанин. Зараз Мілка із забоєм стегна знаходиться на перетримці у притулку для тварин. Їй три рочки. Вона дуже налякана і чекає на дбайливого господаря, який не буде її ображати.

Мілка 

 

Щоб «усиновити» собачку, звертайтеся у притулок для тварин за адресою: вул. Широка, 92.

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин