+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

П’ятниця, 7 Жовтня 2022 08:10:01

новини на пульсі:

У “Дії” розширили функціонал – корисна інформація для ФОПів

06 Травня, 2022

Для додатка “Дія” вийшло оновлення, яке дозволить підприємцям вносити зміни до ПІБ та місцеперебування. Раніше це можна було зробити лише в урядових структурах нотаріуса, ЦНАП, міської або сільради. У Мінцифрі запевняють, що це допоможе позбавитися корупції, зекономить гроші та дорогоцінний час підприємців. Послуга в “Дії” коштуватиме 190 гривень, тоді як в урядових установах ціна на неї становить 250 гривень.

Послугу реалізовано Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерство юстиції України за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.

“Кілька хвилин на заповнення заяви онлайн у кілька “кліків”, 24 години на внесення змін, 190 гривень замість 250. Без черг, бюрократії та корупції.”, – йдеться в дописі з приводу оновлення в офіційному Telegram-каналі міністерства.

Як внести зміни до ФОПа:

  • Авторизуватися на порталі “Дія”;
  • Натиснути “Послуги” – “Підприємництво” – “Внесення змін про ФОП”;
  • Заповнити заявку, підписати КЕП (Кваліфікований Електронний Підпис) та сплатити онлайн.

 

Після здійснення цих неважких операцій, заява одразу надходить у реєстр фізичних осіб-підприємців. Статус заяви можна переглянути в особистому кабінеті на порталі. Коли зміни будуть внесені, підприємець отримає електронний лист з результатом на адресу своєї електронної пошти.

Попереднім нововведенням стосовно підприємців на порталі стала змога отримати 6500 грн за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин