+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

П’ятниця, 7 Жовтня 2022 08:10:02

новини на пульсі:

У Дніпрі легалізовували іноземців через фіктивні шлюби

25 Листопада, 2021

СБУ в Дніпрі викрила і заблокувала канал легалізації в Україні іноземних громадян, вихідців із країн Близького Сходу.

Зловмисники діяли за схемою фіктивних шлюбів. Згодом, використовуючи особисті зв’язки, забезпечували іноземцям прискорену перевірку та видачу дозвільних документів. Пакет документів на постійне проживання в Україні «під ключ» обходився замовникам у $3,5 тис.

Організували незаконну оборудку двоє іноземців та двоє громадян України – вихідців із країн Кавказького регіону. Потенційних клієнтів, які бажали отримати українське громадянство, підшукували у соцмережах та місцевих етнічних громадах. Отримавши замовлення, підбирали кандидатури українок, які за матеріальну винагороду погоджувалися на фіктивні шлюби з іноземцями.

Після отримання тимчасової чи постійної посвідки на проживання в Україні, через певний час порушувалося питання щодо оформлення «клієнтами» українського громадянства.

Схема проіснувала майже 3 роки, і за цей час зловмисники збагатилися більш ніж на 150 тис. доларів. У ході обшуків були вилучені докази протиправної діяльності.

Вирішується питання щодо повідомлення про підозру організаторам незаконної схеми за ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) та ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин