+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Субота, 3 Грудня 2022 12:12:07

новини на пульсі:

У Дніпрі СБУ зупинила роботу заводу, що працював на окупанта

17 Травня, 2022

СБУ заблокувала роботу Дніпровського заводу, на якому виготовлялися комплектуючі для ворожої військової техніки. Про це повідомляє прес-служба Служби Безпеки України.

 

Засновником та власником підприємства є російська корпорація, яка спеціалізується на модернізації та виробництві військової техніки. Сам завод ще з минулого року був під санкціями РНБО, але тільки нещодавно роботу підприємства вдалося заблокувати, щоб запобігти спланований російською стороною перепис активу на українську юридичну особу для обходу чинних санкційних обмежень.

Відтепер підприємство не зможе продовжити свою діяльність на шкоду держбезпеці України.

 

За інформацією СБУ, лише за 2021 рік було виготовлено 340 тонн товарів подвійного призначення (труби із високотехнологічного спеціального сплаву) загальною вартістю понад 450 000 000 гривень.

Серед продукції, яку виробляли на заводі, були комплектуючі до ракетних систем, підводних човнів та літаків. Згідно з даними слідства, готову продукцію переправляли на територію РФ, звідки здійснювали її перерозподіл серед об’єктів воєнно-промислового комплексу.

 

Слідчі дії у межах кримінального провадження за статтею 110-2 (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) Кримінального кодексу України тривають. Крім того, СБУ планує ініціювати процедуру примусового вилучення відповідного майнового комплексу з подальшою його передачею у власність держави.

 

Про те, як СБУ запобігла теракту в Запоріжжі, читайте тут.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин