+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

30.76

П’ятниця, 20 Травня 2022 06:05:01
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

30.76

новини на пульсі:

У кам’янській школі провели незвичні батьківські збори

20 Січня, 2022

У школі №5 Кам’янського відбулися збори спільноти активних батьків. Про це розповів директор закладу Андрій Олійник. Батьківські збори в такому форматі у школі пройшли вперше.

Як зазначив директор, батькам постаралися продемонструвати всі сторони шкільного життя. Велику увагу приділили питанню харчування. Батьки побачили, в яких умовах харчуються діти та готуються страви, як відбувається миття посуду та змогли скуштувати страви з меню, яке пропонує Євген Клопотенко.

Бібліотекарка ознайомила батьків зі шкільною книгозбірнею, розповіла про актуальність читання та прозвітувала щодо бібліотечного фонду школи. Працівники соціально-психологічної служби закладу презентували свою діяльність, обговорили можливі шляхи співпраці та партнерства.

Під час зустрічі керівництво школи звітувало про всі фінансові надходження та витрати, провело екскурсію закладом по місцях, де виконувались будь-які ремонтні роботи. Андрій Олійник наголосив, що такі зустрічі тепер відбуватимуться частіше, і попереду – ще кілька цікавих їх форматів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

 

 

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин