+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

38.73

Понеділок, 5 Грудня 2022 05:12:21
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

38.73

новини на пульсі:

У Кам’янському відбулося останнє цьогорічне засідання виконкому

21 Грудня, 2021

21 грудня міський голова Андрій Білоусов провів останнє у цьому році засідання виконавчого комітету міської ради. На розгляд було внесено 40 планових та 41 додаткове питання, повідомили в міськраді.

 

Виконком схвалив проєкт бюджету Кам’янської міської територіальної громади на 2022 рік, який надалі розгляне сесія міської ради. У проєкті бюджету на наступний рік доходи визначені у сумі 2 874 935 940 гривень, видатки – 2 792 974 440 гривень.

 

На чергову сесію міської ради виноситиметься й Програма економічного і соціального розвитку Кам’янської міської територіальної громади на 2022 рік, проєкт якої також було схвалено на засіданні.

 

Згідно з рішенням виконкому, виконавцем послуг з централізованого водопостачання та водовідведення на території Кам’янської міської територіальної громади визначено Комунальне підприємство «Аульський водовід» Дніпропетровської обласної ради. Як пояснив директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Дмитро Губський, наразі процес об’єднання Кам’янського водоканалу та Аульського водоводу остаточно завершено, і з наступного року це буде єдине підприємство.

 

Виконком включив до переліку об’єктів нерухомого майна для оформлення права власності за Кам’янською міською територіальною громадою 7 об’єктів, серед яких – будівля театру та інші нежитлові приміщення. За інформацією директора департаменту комунальної власності, земельних відносин та речових прав на нерухоме майно міськради Максима Калмикова, попередньо департамент провів роботу з фондом держмайна щодо поновлення технічних паспортів цих будівель, і їх внесуть до державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

 

Також серед рішень, ухвалених на засіданні, – затвердження фінансових планів комунаьних підприємств, зміни до складу консультативно-дорадчих органів різного спрямування й проєкти, підготовлені службою у справах дітей та відділом розподілу житлової площі.

 

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин