+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Субота, 3 Грудня 2022 12:12:03

новини на пульсі:

У Кам’янському стартували тренінги із працевлаштування молоді

02 Серпня, 2022

У місті розпочалися тренінгові заходи щодо працевлаштування молоді. На першому занятті спікери розповіли, як правильно планувати кар’єру та приймати важливі рішення. А саме: як та де краще шукати роботу, як правильно користуватися інтернет-ресурсами та як дістати задоволення від працевлаштування. Захід відбувся з ініціативи Центру молодіжних ініціатив та за підтримки партнерів – ГО «Фонд розвитку Кам’янського» та міського центру зайнятості.

Такі тренінги для молоді, зокрема й внутрішньо переміщених громадян, проходять у межах програми «СИЛА «Єднання через спільні дії молоді».

Під час тренінгу молодь разом зі спікеркою Катериною Гвоздьовою дискутували щодо основних інструментів пошуку роботи. Фахівчиня має чималий досвід у сфері комунікацій, тривалий час займалася дослідженням ринку праці. Присутні поділилися основними критеріями пошуку роботи.

Знайти себе та дізнатися щось нове у працевлаштуванні – таке основне бажання учасників заходу. Завдяки мотивації спікерів бажання знайти хорошу роботу стало ще більшим. Тим паче, представники центру зайнятості запропонували чимало цікавих варіантів.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин