+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.59

Понеділок, 15 Серпня 2022 12:08:24
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.59

новини на пульсі:

У Кам’янському відбулася позачергова сесія міськради

24 Червня, 2022

24 червня у Кам’янському відбулася 20-та позачергова сесія міської ради. На засіданні, яке очолив міський голова Андрій Білоусов, зареєструвалося 32 депутати. Розглянули кам’янські обранці 18 питань.

На початку сесії депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих внаслідок російської збройної агресії.

Позачергову сесію скликали за пропозицією департаменту фінансів. Вносилися зміни до бюджету на 2022 рік. Також було розглянуто ряд інших нагальних питань, важливих для міста.

«Окрім змін до бюджету, були розглянуті зміни до програми соціального захисту населення міста, програми підприємства «Транспорт». Також були розглянуті питання, пов’язані зі змінами в законодавстві щодо управління земельними ділянками: знято повноваження самоврядного контролю з департаменту комунальної власності. Тому при департаменті створюється управління, щоб громада мала змогу приймати рішення і опікуватися питаннями землеустрою», – розповіла Наталія Ктітарова, секретар Кам’янської міської ради.

Серед іншого, депутати погодили зміни до програми соцзахисту, пов’язані зі зростанням числа внутрішньо переміщених осіб у Кам’янському. Йдеться про те, що переселенці повинні отримувати такі ж соціальні послуги, як і мешканці міста. Зокрема, це пов’язано з компенсацією щодо перевезення пільгових категорій. Зміни передбачають лише перерозподіл серед заходів: об’єм видатків не збільшується, тому що не зростає дохідна частина.

Також на сесії було визнано таким, що втратило чинність, рішення Дніпродзержинської міської ради від 2000 року «Про затвердження Договору про поріднення міст Дніпродзержинська (Україна) і Бобруйська (Республіка Білорусь) та Угоди про партнерські відносини».

Крім цього, розглядалося питання щодо фінансування субвенцій для Кам’янської районної адміністрації, затвердження положень деяких департаментів тощо.

«Усі ці робочі питання необхідно вирішувати. Війна триває, але життя в місті продовжується, тому місто повинно працювати», – зазначила секретар міськради.

Міський голова Андрій Білоусов подякував депутатам за спільну роботу: «Разом забезпечуємо порядок, роботу всіх систем життєзабезпечення. Вітаю всіх з наступаючим Днем Конституції, бажаю всім нам здоров’я, щастя і найскорішої перемоги України, щоб усі наші бійці поверталися додому живими та неушкодженими».

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

 

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин