+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

38.53

Субота, 3 Грудня 2022 05:12:44
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

38.53

новини на пульсі:

У Кам’янському відбулося свято Першого дзвоника

01 Вересня, 2022

Розпочався новий навчальний рік. Завдяки українським захисникам перші дзвоники пролунали в усіх освітніх закладах Кам’янського. На шкільних подвір’ях пройшли невеличкі, але урочисті лінійки для учнів перших та випускних класів. Разом з педагогами та батьками провів школярів у новий навчальний рік і очільник міста.

Учнів та гостей на подвір’ї  ліцею № 30 зустрічали з оркестром. Цього року свято особливе. Попри війну, діти здобуватимуть знання, вчитимуться дружити, кохати та дорослішати.

«Зараз війна, і починати новий навчальний рік досить важко. Але обов’язково буде перемога, і країну потрібно буде відбудовувати. А відбудовувати її повинні розумні, освічені люди», – наголосила директорка департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради Наталія Рева.

Коли діти вчаться, країна перемагає та стає сильніша завдяки знанням. Завдяки Збройним Силам України у кам’янських школярів є можливість навчатися за партами. Цьогоріч у місті навчання розпочинають 21 627 школярів, серед них 627 дітей переселенців. До занять онлайн та офлайн долучаться 1227 першачків.

«Хочу привітати наших першокласників, побажати, щоб школа дійсно стала для вас другим домом. Наших випускників, вчителів, які тримають освітній процес на дуже високому рівні, батьків, які підтримують в усьому дітей та наші школи. Бажаю, щоб цей навчальний рік став роком перемоги України в повномасштабній війні з Росією та щоб наші діти навчалися за партами, а не вимушені були знаходитися в бомбосховищах або вдома. Здоров’я всім, щастя, миру та всього найкращого!» – сказав Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.

Також очільник міста привітав найкращих учнів та педагогів ліцею, серед іншого закладові презентували нову комп’ютерну техніку. Відвідав міський голова і останній перший урок у випускному класі, де разом з дітьми записав свою найзаповітнішу мрію – зараз вона одна на всіх українців. Ліцей, як і інші навчальні заклади, працюватиме за змішаною формою, для цього підготували повноцінне укриття.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин