+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

30.91

Субота, 21 Травня 2022 11:05:08
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

30.91

новини на пульсі:

У Кам’янському відкрили заклад паліативної допомоги

29 Жовтня, 2021

«Ми не можемо додати днів до вашого життя, але ми можемо додати життя до ваших днів». У Кам’янському відкрили заклад спеціалізованої медичної допомоги для надання паліативної допомоги. 

Заклад паліативної допомоги Кам’янського

 

На відкриття завітало керівництво міста. Оглянути умови перебування пацієнтів приїхали лікарі та керівники медичних установ. На будівництво закладу кошти залучив президент фонду розвитку Кам’янського Олександр Іванов. Заклад зведений на базі будівлі у Південному районі, що тривалий час не використовувалася та занепадала. Міський голова Андрій Білоусов відзначив,що заклад повністю побудовано за рахунок інвесторських коштів.

 

Андрій Білоусов та гості відвідали установу

 

Раніше це була занедбана будівля

 

Тут проведена капітальна реконструкція, утеплено фасад, відновлено покрівлю. Всередині встановлено індивідуальне опалення та сучасну систему вентиляції. Кожна палата обладнана медичним ліжком, сучасними меблями, телевізором, індивідуальним санвузлом. Створено комфортний простір для перебування пацієнтів.

Штат закладу налічує 35 сертифікованих спеціалістів. Розрахований він на перебування 65 пацієнтів. Головна місія – забезпечення  належної якості життя невиліковним хворим.

 

Інтер’єр палат – європейский

 

Їдальня закладу

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин