+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Субота, 10 Грудня 2022 01:12:59

новини на пульсі:

У Кам’янському влаштували свято для маленьких пацієнтів

01 Червня, 2022

1 червня відзначається міжнародне свято – День захисту дітей. Особливого значення це свято набуває під час війни, коли багато дітей стали сиротами, позбулися домівки або поїхали з рідного міста.

Сьогодні для маленьких пацієнтів дитячого відділення міської лікарні №9 та центру ранньої медико-соціальної реабілітації Центру первинної медико-санітарної допомоги №3 влаштували свято з солодкими подарунками. До малечі завітали секретар міської ради Наталія Ктітарова та голова міської профспілкової організації працівників охорони здоров’я Аделія Шуненко.

На свято запросили артистів Дніпровського академічного театру драми та комедії, які показали дітям виставу «Пригоди геймерів».

«Можна впевнено сказати, що, об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, вберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців», – переконані у міському медичному центрі здоров’я та медицини спорту Кам’янського.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин