+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.29

Вівторок, 9 Серпня 2022 05:08:07
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.29

новини на пульсі:

У Кам’янському вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

26 Квітня, 2022

26 квітня – день пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу в історії людства. На вшанування подвигу ліквідаторів Кам’янський міський голова Андрій Білоусов разом з начальником Кам’янської військової адміністрації Олегом Гапічем, керівником Кам’янської міської організації «Союз Чорнобиль України» Миколою Нещеретом та ліквідаторами наслідків аварії поклали квіти до пам’ятного знака «Чорнобиль – вічний біль України».

Міський голова зазначив, що ця трагедія забрала життя і здоров’я тисяч співвітчизників та спричинила тяжкі екологічні наслідки. В усьому цивілізованому світі Чорнобиль є символом відваги ліквідаторів та нагадуванням про відповідальність кожного за долю та безпеку світу.

«Навіть важко уявити, що в ХХІ сторіччі світ знову міг зіштовхнутись із загрозою ядерної катастрофи. Своїми злочинними діями, захопивши ЧАЕС, російські окупанти показали своє справжнє ставлення до подвигу тисяч ліквідаторів та невинних жертв цієї страшної аварії.

І нині Україна знову рятує світ від катастрофи. Саме завдяки відважним діям Збройних Сил України та самовідданості всього персоналу атомної станції вдалося запобігти новій трагедії. Честь і слава кожному, хто протидіє ядерному тероризму!

Шановні ліквідатори, дякую вам за мужність та мільйони врятованих життів. Міцного здоров’я, миру та благополуччя вам та всім постраждалим від радіаційного лиха, а Кам’янському та Україні – мирного неба та Перемоги!» – наголосив Андрій Білоусов.

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин