+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.59

Понеділок, 15 Серпня 2022 12:08:51
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.59

новини на пульсі:

У Кам’янському збирають пропозиції для перейменування вулиць

25 Травня, 2022

У Кам’янському розпочато обговорення та збір пропозицій щодо перейменування вулиць, назви яких пов’язані з державою-агресором та/або її союзниками – з метою вивчення та врахування думки членів територіальної громади в процесі перейменування вулиць. Про це 24 травня повідомив міський голова Андрій Білоусов.

Збір пропозицій щодо нових назв вулиць триватиме до 5 червня включно.

Міський голова зазначив, що до підготовки переліку вулиць, які потребують перейменування, окрім виконавчих органів міської ради, долучалися краєзнавці та історики.

Консультації проводитимуться на платформі електронної демократії EDEM у відповідності із Порядком проведення електронних консультацій з громадськістю та опитувань в Кам’янській міській територіальній громаді.

Ознайомитись із переліком вулиць можна на сайті Кам’янської міської ради:  https://kam.gov.ua/pereymenuvannya_vulits_mista

Для того, щоб надати свої пропозиції, слід перейти за посиланням https://consult.e-dem.ua/consultations/415 або скористатися чат-ботом «Перейменування вулиць Кам’янське» в Телеграм http://t.me/pollKamsk_bot. Також пропозицію можна надіслати на електронну адресу poll@kam.gov.ua.

Обов’язково потрібно зазначити П. І. Б. автора та адресу проживання. Анонімні пропозиції не реєструються та не розглядаються.

«Шановна громадо! Прошу активно долучатися до процесу перейменування вулиць! Чекаємо на ваші пропозиції!» – закликає міський голова Андрій Білоусов.

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин