+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Середа, 30 Листопада 2022 09:11:30

новини на пульсі:

У Малій академії наук України привітали талановитих кам’янчан

27 Вересня, 2022

Дніпропетровське відділення Малої академії наук привітало своїх вихованців, випускників комунального закладу «Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна» Кам’янської міської ради, з перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Про це повідомили в ліцеї.

Із двома першими місцями у секціях «Математика» та «Фізика і астрономія» поздоровили Захара Писаревського, а також його наукових керівників – кандидата фізико-математичних наук, викладача математики технічного ліцею Євгенію Вікторівну Дерець, керівника гуртка КПНЗ «МАНУМ» ДОР» Наталію Петрівну Мірошник та докторку фізико-математичних наук, професорку кафедри теоретичної фізики і астрономії Одеського національного університету імені І. І. Мечникова Олену Олексіївну Панько.

Також із перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту привітали Катерину Гринчак та її наукову керівницю – кандидатку історичних наук, доцентку кафедри історії України Світлану Миколаївну Каюк.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

 

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин