+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

30.91

Субота, 21 Травня 2022 12:05:09
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

30.91

новини на пульсі:

У музеї Кам’янського провели круглий стіл

13 Грудня, 2021

10 грудня в музеї історії Камянського відбувся круглий стіл «Заради майбутнього збереження історико-культурної спадщини». За участю керівників шкільних музеїв, діячів культури, представників громадськості говорили про виклики сьогодення, повязані з війною.

В обговоренні взяв участь Микола Павлюченко – учасник Революції Гідності та воїн батальйону «Айдар», – який викупив народний одяг у старобільської колекціонерки, щоб зберегти його. На основі цього зібрання створено виставку «Евакуйована колекція», яка сьогодні експонується в музеї. Микола Павлюченко – зразок Воїна-захисника рідної землі та культурної спадщини, яка зберігає національну  ідентичність українців.

Засновник благодійного фонду «Заради майбутнього» (Дніпро) Олег Мироненко наголосив на значенні культурної спадщини для презентації України в світі, ознайомив з напрямами діяльності фонду.

Начальник відділу культури міськради Наталія Ілларіошина виступила з доповіддю про особливості матеріальної і нематеріальної культурної спадщини, наголосивши на традиціях, що здавна існували на теренах міста. Зокрема, важливою складовою нематеріальної культурної спадщини став Всеукраїнський історико-культурологічний фестиваль «Мамай-фест», який уже 14 років поспіль проводить музей історії Кам’янського.

 

 

 

 

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин