+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

38.6

Субота, 10 Грудня 2022 07:12:33
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

38.6

новини на пульсі:

У режимі відключень українцям доведеться жити щонайменше до березня

22 Листопада, 2022

Про це повідомив голова енергопостачальної компанії «Yasno» Сергій Коваленко.

«Енергетики, попри погану погоду, зараз максимально стараються завершити відновлення до ще більших холодів. І хоча зараз відключень стало менше, я хочу, щоб усі розуміли: швидше за все, жити у режимі відключень українцям доведеться щонайменше до кінця березня», – зазначив голова компанії.

Він наголосив, що прогнози розвитку ситуації цілком залежать від російських атак.  Приміром, якщо нових атак не відбувається, і повертається попередній рівень генерації, то, цілком імовірно, можна буде відмовитися від відключень взагалі. Якщо ж мережу сильно пошкодять внаслідок атак, доведеться задіювати не лише погодинні стабілізаційні відключення, але й екстрені, за яких світла може не бути дуже тривалий час.

«Мені здається, слід бути готовими до різних варіантів, навіть до найгірших. Запасіться теплим одягом, ковдрами, продумайте варіанти, які допоможуть вам перечекати довге відключення. Краще зараз це зробити, аніж потім бідкатися і звинувачувати когось. Тим більше, всі ми знаємо, хто винен насправді», – підсумував Сергій Коваленко.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин