+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.525

Понеділок, 6 Лютого 2023 05:02:46
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.525

новини на пульсі:

Україна співпрацюватиме з Естонією та Фінляндією в галузі цифровізації

23 Січня, 2023

Про новини у сфері міжнародної співпраці повідомив Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Естонія, одна з найдіджиталізованіших країн світу, переймає українські технології та досвід цифровізації держпослуг, запускаючи застосунок mRiik на базі української «Дії». Українці поділилися з естонськими колегами кодом та дизайном застосунку. У лютому mRiik запускається для тестувальників, а повноцінний запуск планується на середину 2023 року.

«За більш ніж три роки команда Мінцифри переформатувала процеси у сфері держпослуг. Кожен громадянин у кілька кліків може отримати найпопулярніші сервіси. Без черг, збору папірців та іншої бюрократії. Продовжуємо будувати цифрову державу. Тепер вже український досвід надихає Естонію та інші країни», – зазначив міністр.

Також підписано меморандум з Фінляндією, топ-країною за розвитком цифровізації. Фінляндія стабільно перебуває у лідерах індексу DESI, який визначає еволюцію держав-членів ЄС у цифровізації. Тож Україні буде корисно детальніше вивчити фінський досвід. Серед планів – спільне протистояння кіберзагрозам та модернізація української телеком-інфраструктури.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин