+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Понеділок, 5 Грудня 2022 04:12:23

новини на пульсі:

#УкраїнаПереможеЗнову – Дніпропетровська ОДА повідомляє студентів області про онлайн-флешмоб

07 Травня, 2022

Студенти Дніпропетровщини мають змогу долучитися до флешмобу #УкраїнаПереможе. Флешмоб організований Дніпропетровським мистецько-художнім коледжем культури до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті та примирення. Для участі потрібно поділитися своєю творчістю на тему “Україна переможе! Знову!” дописом у Facebook до 12 травня, повідомляють в ОДА. Тобто творча робота може бути у будь-якому форматі: вірші, ілюстрації, відео, музика або навіть відео спогади бабусь та дідусів. Публікувати роботи слід з хештегами #УкраїнаПереможе та #УкраїнаПереможеЗнову.

Згідно зі словами директорки коледжу Інни Рудкевич, на сайті та Facebook-сторінці навчального закладу вже сьогодні почнуть публікувати кращі роботи учасників флешмобу. Цією акцією організатори хочуть підкреслити безцінний внесок українців у перемогу над нацизмом.

«Нинішня молодь має нагоду через творчість ушанувати пам’ять Героїв. Саме згадка про їхні подвиги надає всім сьогодні мужності та стійкості. А ще – упевненості в нашій перемозі!», – зазначила директорка Дніпропетровського мистецько-художнього коледжу культури.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин