+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.38

Вівторок, 9 Серпня 2022 06:08:31
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.38

новини на пульсі:

Українське спиртне просуватимуть на європейському ринку

30 Липня, 2022

Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт №6480 «Про географічні зазначення спиртних напоїв», який створює умови для розвитку та просування на європейські ринки українського спиртного. Йдеться, зокрема про напої з географічними зазначеннями, які мають особливі властивості, пов’язані з місцевістю та традицією їх виробництва.

«Cьогодні в Україні зареєстровано та захищається 337 іноземних географічних зазначення для спиртних напоїв. І жодного – українського. Це рішення нарешті встановлює вимоги до спиртних напоїв, що в подальшому дасть можливість реєструвати їх як в Україні, так і в ЄС. Фактично ми відкриваємо дорогу для нашої унікальної продукції на європейські ринки», – зазначає голова Комітету з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

За його словами, законопроєкт дасть впевнений старт розвитку та легалізації крафтових виробників напоїв. Вони  зможуть виготовляти свою продукцію і у той же час популяризувати окремі території, де вона виробляється.

«Відповідно будуть створюватися робочі місця для населення, зокрема у сільській місцевості, з’являться додаткові можливості для переробки сільськогосподарської продукції та збільшиться внутрішнє виробництво продукції з високою доданою вартістю. А це крок назустріч нашим виробникам, які потребують підтримки та допомоги», – додав Олександр Гайду.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин