+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.59

Неділя, 14 Серпня 2022 11:08:40
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.59

новини на пульсі:

Українським держслужбовцям заборонили працювати за кордоном

28 Квітня, 2022

26 квітня Кабінет міністрів України ухвалив постанову прем’єр-міністра Дениса Анатолійовича Шмигаля щодо заборони працівникам держпідприємств та їхнім керівникам працювати віддалено за межами України.

Співробітникам держустанов, які рятуючись від війни виїхали за кордон, треба негайно повернутися до України, інакше їх можуть звільнити – йдеться на сайті Кабміну.

Постанова буде діяти під час воєнного часу та набирає чинності з моменту публікації окрім абзацу першого пункту 3, що набуває чинності з третього травня 2022 року, в наступний вівторок

В документі йдеться, що дистанційна робота все ж може бути запроваджена за умови, якщо установа чи організація мають змогу забезпечити необхідні технічні можливості для безперервного виконання прямих обов’язків держслужбовців.

“У разі перебування працівників державного сектору економіки в робочий час поза межами робочого місця в Україні, без рішення керівництва або перебування в робочий час за кордоном, за винятком перебування у відрядженні, оформленому в установленому порядку, до них може бути застосоване дисциплінарне стягнення чи припинено їх повноваження в установленому порядку “, – сказано в постанові уряду.

Тобто робота членів виконавчого органу та керівників суб’єктів господарювання за межами України допускається лише у разі службового відрядження.

Постанова Кабінету міністрів

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин