+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Субота, 10 Грудня 2022 12:12:24

новини на пульсі:

Усім, хто не поширював інформацію про обстріл, дякують за свідомість

12 Березня, 2022

Вранці Дніпропетровщина зазнала повітряної атаки. У соцмережах та більшості ЗМІ не поширили жодної неофіційної інформації про удари. Мешканцям області подякували за таку громадянську позицію. Та ще раз закликали не викладати у соцмережі фото і відео обстрілів з прив’язкою до місцевості. І не розсилати ці дані у внутрішніх чатах.

«Вранці на Дніпропетровщині знову лунали сирени. У небі над Дніпром зафіксували ворожі ракети. Мешканці деяких районів чули вибухи – це спрацювала ППО. Дякуємо представникам ЗМІ та усім мешканцям, які сьогодні під час повітряної тривоги не публікували зайвої інформації. Ваша громадянська позиція – внесок у нашу перемогу», – сказала речниця повітряного командування «Схід» Ірина Баранова.

Вона нагадала – під час повітряної тривоги не можна публікувати у соцмережах та поширювати у будь-яких чатах фото і відео обстрілів. А також повідомляти адресу ударів.

Після завершення сигналу – тільки крупні плани, без адресних табличок чи впізнаваних споруд. Не слід вказувати точну адресу або координати – це може дати ворогу наводку для наступних ударів.

Під час сигналу повітряної тривоги потрібно залишатися в укриттях.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин