+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

38.53

Субота, 3 Грудня 2022 01:12:34
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

38.53

новини на пульсі:

В Україні обладнали медичний поїзд

27 Квітня, 2022

Новий евакуаційний медпотяг «Укрзалізниці» та міжнародної організації «Лікарі без кордонів» привіз першу групу хворих і поранених цивільних до Львова. Спеціально облаштований 8-вагонний поїзд доправив 25 пацієнтів різного ступеня важкості в супроводі бельгійських лікарів та українських волонтерів.

«Укрзалізниця» раніше вже надала в розпорядження «Лікарів без кордонів» 4 переобладнані вагони. У рамках спільного проєкту з МОЗ України протягом останнього місяця медпоїздами вдалося перевезти понад 300 цивільних пацієнтів та членів їхніх родин із зон бойових дій.

Новий поїзд являє собою переобладнаний колійний шпиталь з окремим вагоном інтенсивної терапії, апаратом УЗД, дюжиною кисневих концентраторів, дефібриляторами, кардіомоніторинговою системою та інфузійними помпами.

«Транспортування медичними вагонами дозволяє врятувати з-під лінії вогню найменш мобільних хворих та поранених для подальшого спеціалізованого лікування в Україні та за її межами», – каже Олександр Перцовський, керівник пасажирського напрямку «Укрзалізниці». – «Цей поїзд був зібраний та оснащений буквально за три тижні, а загалом вже 23 старі пасажирські вагони зараз отримали нове життя й призначення під час війни».

Рейси медичного поїзда не розголошуються й продовжаться на регулярній основі.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин