+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Вівторок, 27 Вересня 2022 02:09:00

новини на пульсі:

В Україні весільний бум, Дніпропетровщина лідирує. Але є й проблеми

10 Вересня, 2022

За перші півроку 2022-го в Україні зареєстровано рекордну кількість шлюбів – 103 903. Це на 21% більше, аніж за той самий період у 2021-му та абсолютний рекорд за останні 7 років, повідомляє opendatabot.ua.

За кількістю одружень лідирує прифронтова Дніпропетровська область – у цей період в регіоні зареєстровано 13025 родин. Зростання кількості нових сімей спостерігається й в усіх тилових областях, окрім Чернівецької. Там від початку року кількість шлюбів знизилась на 11% у порівнянні з відповідним періодом торік.

Натомість кількість розлучень, зареєстрованих в РАГСах знизилась майже удвічі – на 42% відносно першого півріччя 2021: 7632 розірвань шлюбу проти 13153 у 2021. Цікаво, що лідером за кількістю розлучень так само, як й за кількістю шлюбів, стала Дніпропетровська область – 943 розлучення.

«Насправді кількість розлучень, зареєстрованих РАГСами, не у повній мірі відображає реальну статистику. Справа у тому, що розірвання шлюбу у РАГСі можливо лише у випадку, якщо в подружжя немає неповнолітніх дітей та є обоюдне бажання розійтися. Якщо у пари є неповнолітні діти або один із подружжя відмовляється від розлучення, розірвання шлюбу відбувається за рішенням суду.

Наразі можу сказати: щойно закінчилися активні бойові дії у Києві та Київській області, першими справами були саме справи про розірвання шлюбу. Припускаю, що причиною стають поведінка партнера під час війни та розлука родин, коли жінки з дітьми були змушені евакуюватися, а чоловіки залишилися в Україні. Інколи проживання подружжя в різних країнах та спілкування лише за допомогою засобів зв’язку призводять до непорозумінь, конфліктних ситуацій, та, у наслідку, до втрати довіри й почуття любові», – коментує адвокат Ольга Шевченко.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин