+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

31.31

П’ятниця, 27 Травня 2022 01:05:53
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

31.31

новини на пульсі:

В Україні запущено чат-бот для викриття наркоторгівлі

09 Листопада, 2021

В Україні запрацював чат-бот, покликаний викривати збут наркотиків по всій країні. DrugHunters (Мисливці за наркотиками) https://t.me/drughunters_ukraine_bot – офіційний чат-бот від патрульної поліції у месенджері Telegram.

За його допомогою можна анонімно та в декілька кліків повідомити патрульних про виявлення як наркотичних речовин, так і самих закладників.Скористатись чат-ботом можуть усі громадяни у тих містах, де працює патрульна поліція.

Щоб залишити заявку про можливе місце закладки чи закладника, достатньо відкрити програму https://t.me/drughunters_ukraine_bot  у своєму Telegram і розпочати діалог.

Після старту розмови потрібно вказати такі деталі: населений пункт, адресу, за якою побачили потенційного зловмисника, опис місця, де на думку заявника може бути закладка (труби, клумба, лавочка тощо). А для того, щоб правоохоронці швидше виявили закладку, варто надіслати геолокацію й додайте фото/відеоматеріали.

Після отримання повідомлення про знахідку або ймовірного закладника патрульні виїжджатимуть на місце і перевірятимуть інформацію.

За незаконне виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів, залежно від обсягів та наявності мети збуту, може настати як адміністративна відповідальність (штраф, громадські роботи чи адміністративний арешт), так і кримінальна відповідальність (штраф, виправні роботи, арешт, обмеження чи навіть позбавлення волі).

«Долучайтеся до важливої справи – повідомляйте про відомі вам випадки розповсюдження наркотиків. Зробимо наші міста безпечними разом», – закликають патрульні.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин