+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

П’ятниця, 7 Жовтня 2022 06:10:14

новини на пульсі:

В Україні з’явиться реєстр психологів, навчених працювати з дітьми, які постраждали від насильства

28 Червня, 2022

Створення Реєстру – спільна ініціатива Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх, Офісу Генерального прокурора, МВС України, Національної поліції України, Міністерства Юстиції України, Дитячого фонду UNICEF Ukraine, Безоплатної правової допомоги та ГО Всеукраїнського громадського Центру «Волонтер».

На офіційному сайті Міністерства Юстиції України повідомили про потребу в забезпеченні доступу психологів до слідчих дій на території всієї країни – як офлайн, так і онлайн, – аби надати дітям необхідну підтримку та допомогу, а також зробити правосуддя дружнім до дитини та мінімізувати ризик повторної травми.

«Також, одним із найважливіших аспектів є те, що психологи Реєстру – це фахівці у галузі саме дитячої психології і мають суттєвий досвід роботи у зазначеному напрямі. Залучення до кримінального процесу саме таких психологів дозволить попередити повторне травмування дитини та сприятиме встановленню істини у справі», – наголошує Артур Добросердов, заступник начальника Головного слідчого управління Національної поліції України.

Спеціалісти наголошують на важливості проходження спеціалізованої підготовки для психологів, які увійдуть до Реєстру.

«Після пережитого випадку насильства, навіть перебуваючи в безпеці, діти гостро переживають свій досвід і можуть відчувати шок або ступор. Для роботи із такими дітьми необхідно мати набір спеціальних методик і знати, як не нашкодити. Тому всі фахівці, яких буде залучено до Реєстру,  проходять  спеціальне навчання під час серії тренінгів», – йдеться в повідомленні Міністерства.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин