+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

29.25

EUR

30.76

Неділя, 26 Червня 2022 11:06:31
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

29.25

EUR

30.76

новини на пульсі:

Вакцинація дітей від COVID-19: що треба знати?

18 Листопада, 2021
В Україні триває епідемія коронавірусу, що вражає як дорослих, так і дітей. З початку пандемії в країні було інфіковано приблизно 150 тисяч дітей. Враховуючи таку ситуацію, дозволено робити щеплення від коронавірусу дітям віком від 12 до 17 років. Відповідний наказ опубліковано на сайті Міністерства охорони здоров’я України.
Що ж потрібно знати, аби вакцинувати дитину?Перш за все, вакцинація дітей відбувається за обов’язкової згоди батьків чи опікунів.

Аби щепити свою дитину проти COVID-19, батьки мають звернутися до педіатра чи сімейного лікаря, з яким підписана декларація на обслуговування неповнолітнього. Після обстеження дитини лікар надає дозвіл на вакцинацію і відправляє у кабінет щеплень. При цьому у дитини не повинно бути протипоказань до вакцинації.

Також для проведення антиковідної вакцинації у дитини мають бути наявні всі щеплення, які відповідають віку. Якщо дитина не отримала всіх необхідних щеплень та не має протипоказань до них, то вона повинна зробити ці щеплення і тільки після цього матиме змогу вакцинуватися проти COVID-19.

Щеплення проти коронавірусу дітей віком 12-17 років проводиться з використанням вакцини Comirnaty від Pfizer/BioNTech. Для дітей цю вакцину використовують за тією ж схемою, що й для дорослих, – дві дози по 0,3 мл з інтервалом у 21-28 діб. Необхідно дотримуватися 14-денного інтервалу між введенням вакцин проти COVID-19 у випадку необхідності вакцинації проти інших інфекційних хвороб, за винятком екстреної вакцинації та вакцинації проти грипу, які можна здійснювати безвідносно до часу введення вакцини Comirnaty.

Так само, як і дорослим, дітям видається сертифікат вакцинації. Міжнародний зразок сертифікату на папері можна взяти в лікаря, або батьки можуть завантажити цифровий сертифікат своєї дитини в особистому кабінеті додатку державних послуг «Дія».

За інформацією Міського медичного центру здоров’я та медицини спорту

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

 

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин