+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

38.6

Субота, 10 Грудня 2022 08:12:01
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

38.6

новини на пульсі:

Важлива новина для донорів Кам’янського

30 Серпня, 2022

Відтепер Дніпропетровська обласна станція переливання крові в місті Кам’янське робить аналізи на наявність у крові вірусів гепатитів В, С та ВІЛ сучасним методом ПЛР.

Що це означає? Раніше обстежували кров лише на антитіла до вірусів гепатитів В, С та ВІЛ, тобто шукали сліди бородьби організму з вірусом. Тепер шукають і сам вірус.

Чим аналіз методом ПЛР кращий? Він точніший, що значно зменшує ризик переливання зараженої крові реципієнту. А для донора крові ПЛР допоможе виявити хворобу на більш ранній стадії, що, в свою чергу, дозволить отримати необхідне лікування набагато раніше. Такий аналіз, як і всі інші, робиться тут безкоштовно, тоді як у приватних лабораторіях за кожен аналіз методом ПЛР доведеться заплатити близько тисячі гривень.

Кров кожного донора обстежують на наявність сифілісу, вірусів гепатиту В і С та ВІЛ. Якщо результати аналізів виявляться позитивними, тобто лабораторія виявить наявність захворювання, її співробітник зателефонує донору та запросить на консультацію.

Крім того, за потреби донор може звернутися до реєстратури через тиждень після донації та отримати довідку про результати аналізів.

«Потурбуйтеся про своє здоров’я та життя наших захисників, допоможіть тим, хто потребує переливання! Здавайте кров!» – закликають працівники станції.

Усіх небайдужих чекають із понеділка до суботи з 08:00 до 13:00. Заклад розташовано на вулиці Інститутській, 6, поряд з театром імені Лесі Українки та Пенсійним фондом. Контактний телефон: 068 687 80 92.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

 

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин