+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

29.25

EUR

30.76

Субота, 25 Червня 2022 10:06:55
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

29.25

EUR

30.76

новини на пульсі:

Вдосконалення системи соціальних гарантій для захисників України

15 Червня, 2022

Перший заступник Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун в ефірі марафону національних телеканалів повідомив про вдосконалення соціальних гарантій для українських ветеранів.

Верховна Рада України у березні цього року затвердила законопроєкт № 5583 про проведення комплексного огляду соціальних гарантій для ветеранів. Цим документом передбачено оновлення системи соціального захисту ветеранів війни, членів їхніх сімей та родин загиблих воїнів.

Олександр Порхун зазначив, що зараз ветерани користуються низкою соціальних гарантій, зокрема, пільгами на житлово-комунальні послуги, санаторно-курортним лікуванням. Проте у реаліях сьогодення система підтримки ветеранів потребує сучасних змін.

Війна – це індивідуальна та колективна травма, руйнація соціальної інфраструктури, яка є важливою для відновлення. Події війни можуть спровокувати посттравматичний стресовий розлад у багатьох військових. Складність в адаптації до цивільного життя після війни може спричинити збільшення кількості самогубств серед ветеранів.

«Зараз Міністерством розробляється дуже важлива програма – перехід з військової кар’єри на цивільне життя. Вона включатиме перенавчання за державними програмами, роботу з психологами та реабілітологами. За допомогою комплексу заходів під час повної реабілітації ветерана ми хочемо надати змогу здобути освіту, новий фах, і у подальшому працевлаштуватися», – зазначив Олександр Порхун.

Також зауважимо, на сайті Президента України з’явилась петиція щодо психологічної реабілітації військовослужбовців та психологічної допомоги населенню.

Відтепер, як зазначили в Міністерстві у справах ветеранів України, комплексний огляд системи соціального захисту ветеранів війни та членів їхніх сімей в Україні буде проводитись раз на три роки.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин