+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

35.79

П’ятниця, 7 Жовтня 2022 10:10:28
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

35.79

новини на пульсі:

Вебінар із легалізації зайнятості провели в Кам’янському

24 Грудня, 2021

«Задекларована праця допомагає розвивати бізнес». Під таким гаслом у Кам’янському міському центрі зайнятості пройшов вебінар з керівниками підприємств та фізичними особами-підприємцями міста.

У заході взяли участь представники Держпраці, Пенсійного фонду, Державної податкової служби України. З роботодавцями обговорили питання легалізації найманої праці та необхідності виплати заробітної плати, не нижчої від законодавчо встановленого рівня, нагадали про відповідальність за порушення вимог законодавства.

Заступник директора центру зайнятості Олена Орлова зазначила, що важливість легальної зайнятості виявилась особливо актуальною під час карантину. Тобто кожен, хто підтримував цивілізовані трудові відносини, міг звернутися до служби зайнятості та отримати допомогу. Роботодавець – у вирішенні питання підбору персоналу, компенсації ЄСВ та допомоги з часткового безробіття. Працівник – не тільки сприяння в пошуку нової роботи, а й отримання допомоги на період безробіття відповідно до офіційної зарплати.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин