+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

38.53

Субота, 3 Грудня 2022 05:12:30
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

38.53

новини на пульсі:

Відкритий чемпіонат області з тхеквондо відбувся у Кам’янському

03 Жовтня, 2022

У Кам’янському на базі ДЮСШ №1 пройшов відкритий чемпіонат області з тхеквондо. Активісти ГО «Бджола» привітали учасників, побажали вдалих виступів та високих результатів. Вручили нагороди переможцям та призерам змагань.

«За дорученням нашого лідера, міського голови Андрія Леонідовича Білоусова хочу привітати вас і побажати вам сьогодні здобути ті результати, до яких ви готувалися. Хочу вас запевнити, що вам тут завжди раді. Проводьте, будь ласка, якомога більше змагань, приїжджайте до нас, а ми будемо допомагати вам здобувати високі результати», – зазначив директор СК «Прометей», представник ГО «Бджола» Анатолій Івашина.

 

«Усі змагання, які були заплановані в цьому році, ми обов’язково проведемо, тому що віримо в ЗСУ, віримо в Україну. Дуже багато виступає на цих змаганнях наших вихованців, тому що в нас дуже розвинута федерація тхеквондо», – наголосив начальник управління молоді та спорту Кам’янської міської ради, представник ГО «Бджола» Едуард Коряк.

Як зазначають представники ГО «Бджола», Кам’янське – це місто, де люблять та розвивають спорт, всебічно допомагають спортсменам та пишаються їх здобутками.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин