+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

31.18

Середа, 25 Травня 2022 06:05:45
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

31.18

новини на пульсі:

ВООЗ йде з Росії

11 Травня, 2022

10 травня Всесвітня організація охорони здоров’я підтримала резолюцію, яка ізолює ВООЗ від Росії. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

 

В результаті цього рішення організація розгляне можливість перенесення офісу з Москви та відмовиться від проведення будь-яких заходів у РФ.

За поданий Україною документ «Надзвичайна ситуація у сфері охорони здоров’я в Україні та в сусідніх країнах, викликана агресією РФ» проголосувало 43 країни, 2 утрималися. Проти резолюції проголосувала сама Росія, Білорусь та Таджикистан.

Країни, що підтримали резолюцію, вважають таке рішення справедливим, бо через вторгнення РФ та подальшу війну в Україні виникла «надзвичайна ситуація у галузі охорони здоров’я», пов’язана із кількістю від неї постраждалих.

Ухвалене рішення має неповний влив, за РФ у виконавчому комітеті ВООЗ залишилося право голосу, але й це питання збираються розглянути протягом наступного місяця.

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко вже прокоментував прийняте рішення:

«Нам усім варто зрозуміти – сьогодні участь Росії, її медичних працівників, які жодного разу не висловили своєї позиції проти війни, а навпаки, відкрито її підтримують, її участь у будь-якому заході під егідою ВООЗ – це пляма на репутації організації. Це зневага до роботи медиків України, 11 з яких убиті російськими окупантами та вже ніколи не зможуть вийти на своє робоче місце. Тому сьогодні наше послання для цієї спеціальної сесії є дуже простим – припинити вплив Росії у прийнятті рішень у сфері охорони здоров’я. Росія, руки якої по лікоть у крові, не може приймати рішення у сфері охорони здоров’я. Також на території держави-вбивці не може розташовуватись офіс Організації, яка відстоює право на охорону здоров’я та життя кожного».

 

Такими темпами росіянам потрібно буде згадати про народні методи лікування огірком від доктора Попова, а у медичній літературі читати лише вислови Олени Малишевої. Якщо, звичайно, вони не отямляться.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин