+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Середа, 30 Листопада 2022 09:11:15

новини на пульсі:

Всесвітній день боротьби за заборону ядерної зброї або День Хіросіми

06 Серпня, 2022

День пам’яті про загиблих та травмованих у японському місті Хіросима відзначають 6-го серпня. Саме у цей день у 1945 році на місто була скинута ядерна бомба з дуже безневинною назвою «Малюк». Офіційна кількість людей, які загинули через вибух або через травми від нього, складає 286 тисяч 818 людей. Це був перший раз, коли атомну зброю застосували проти людей…

У цей день згадують про мертвих, щоб ще раз нагадати живим про цінність життя!

Сьогодні світ гойдається на трухлявій гілці, яка будь-якої миті може зламатися. (і мова зараз аж ніяк не про дерево). Пиха, жадібність або просто дурість деяких людей може стати вирішальним акордом у житті вже не тисяч, а мільйонів людей.

5 грудня 1994 року Україна, Росія, Велика Британія та США підписали Будапештський меморандум. Згідно з

цим документу Україна набуває неядерного статусу, а Росія, Велика Британія і США зобов’язуються поважати незалежністьсуверенітет та кордони нашої держави, утримуватися від загрози силою і тд. Це було де-юре. А от де-факто – на момент підписання договору Україна мала 3-й у світі ядерний арсенал, який повністю перейшов Росії.

Сьогодні до «ядерного клубу», тобто країн, які володіють ядерною зброєю, входять США, Росія, Велика Британія, Франція, Китайська Народна Республіка, Індія, Пакистан та КНДР.

Що ми можемо і маємо зробити?

Насолоджуватися життям і правильно виховувати дітей, щоб вони ніколи не повторили помилок попередніх поколінь!

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин