+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

38.6

Субота, 10 Грудня 2022 12:12:16
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

38.6

новини на пульсі:

Як діяти в разі штурму вашого міста

05 Березня, 2022

В Україні тривають бойові дії. Тож Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони України оприлюднив інструкцію, як слід поводитись у разі, якщо ваше місто штурмують війська.

Пам’ятка: як діяти, якщо почнеться штурм вашого міста

  • Заклейте вікна скотчем. Клеїти слід всю поверхню вікна! Стрічка у стрічку, а не хрест-навхрест. Не підходьте навіть до заклеєних вікон.
  • Завжди тримайте свій телефон зарядженим. Будьте готові до того, що світло може вимкнутися.
  • Використовуйте світломаскування у нічний час. Якщо вмикаєте світло вночі, робіть так, щоб його не було видно з вулиці. Не позначайте ворогові своє місце перебування.
  • Під час обстрілу залишайтеся на місці. Не треба намагатися втекти з місця обстрілу, так ви наражаєте себе на ще більшу небезпеку. Вибігати на вулицю при обстрілі небезпечно.

 

Раніше Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомляв про найбезпечніші місця у вашій домівці. Такими є місце за двома глухими стінами (перша бере на себе удар, друга – блокує уламки) або приміщення без вікон (ванна, якщо у ній немає газового обладнання). Двері зі скляними вставками необхідно зняти з завіс, покласти на підлогу та накрити ковдрою, а вікна потрібно щільно закрити (не залишати навіть на провітрювання) та заклеїти плівкою.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин