+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

30.91

Субота, 21 Травня 2022 11:05:17
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

30.91

новини на пульсі:

Як діють «карантинні» правила міжобласних перевезень у Кам’янському?

21 Жовтня, 2021

Із 21 жовтня у регіонах із «жовтим», «помаранчевим» та «червоним» рівнями епіднебезпеки набули чинності нові правила роботи громадського транспорту.

Міжобласні перевезення відсьогодні дозволені тільки за наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів сертифіката повної вакцинації чи документа, що підтверджує отримання першої дози, або ж за умови негативного ПЛР- чи експрес-теста на визначення коронавірусу. Для пасажирів до 18 років ці документи не вимагаються.

Наші кореспонденти побували на автобусному та залізничному вокзалах Кам’янського й на власні очі переконалися, що нові правила – діють.

Отже, на обох вокзалах при купівлі квитка пасажирам рекомендують пройти повний курс вакцинації та мати сертифікат відповідного зразка або його відображення в «Дії». За відсутності вакцинації повинен бути негативний ПЛР- або експрес-тест, чинний протягом 72 годин.

Коли прибуває поїзд, провідник перевіряє наявність квитка і одного з цих документів – сертифіката або теста – і лише тоді пускає пасажира у вагон. В іншому разі людину не допускають у потяг, а гроші за квиток не повертають.

Детальніше – дивіться в нашому завтрашньому випуску новин.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

 

 

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин