+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

П’ятниця, 7 Жовтня 2022 11:10:48

новини на пульсі:

Як працює Єдина диспетчерська служба Кам’янського у воєнний час

27 Березня, 2022

Єдина диспетчерська служба Кам’янського з перших днів повномасштабного вторгнення продовжує працювати 24/7. А під час повітряної тривоги співробітники переходять у сховище і звідти продовжують обробку дзвінків.

«Усі працівники на робочих місцях. Процес іде, приймаються звернення від громадян міста. Відпрацьовано роботу під час повітряної тривоги. Ми працюємо також з укриття, яке розташовано у нас в підвальному приміщенні. Воно оснащено усім потрібним: є вода, комп’ютер, мінімальний запас харчів», – розповів Костянтин Шакалов, директор комунального підприємства «Інформаційні системи».

Також співробітникам підприємства надано дозвіл приходити на роботу з домашніми тваринами, не покидаючи їх у разі повітряної тривоги. Дозволено приходити і з дітьми.

За останній місяць диспетчерська служба все частіше отримувала звернення кам’янчан щодо відкачки води та проведення освітлення у сховищах. За словами Костянтина Шакалова, з цими питаннями потрібно звертатись у будь-який час. На місце буде негайно направлено бригади аварійної служби, КП «Добробут» чи бригади електриків, які працюють зараз від підприємств «Азот» та «ДКХЗ».

У випадку повітряної тривоги люди встають, ідуть до укриття і там працюють.

Окрім звичайної роботи з опрацювання заявок містян щодо аварійних ситуацій, фахівці надають інформацію з розташування найближчих до заявника сховищ. А тісна співпраця з аварійною службою забезпечує оперативне виконання невідкладних аварійних робіт.

«Навіть у воєнний час аварійна служба не припиняє свою роботу. Ми працюємо на 100 відсотків, усі звернення громадян відпрацьовуються. Щойно надходить звернення з Єдиної диспетчерської служби, передається на аварійну службу. Співробітники негайно виїжджають на адресу та усувають проблему», – каже заступник директора аварійної служби Руслан Парнета.

Єдина диспетчерська служба працює цілодобово. Багатофункціональність ЄДС дає змогу сповістити про аварійні ситуації або отримати актуальну інформацію щодо роботи інших служб.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин