+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Субота, 3 Грудня 2022 12:12:38

новини на пульсі:

Як відбуватиметься освітній процес у школах Кам’янського?

02 Серпня, 2022

Із 1 вересня у Кам’янському має відновитися освітній процес. Про те, як він відбуватиметься, розповів міський голова Андрій Білоусов.

«В умовах воєнного стану при організації навчання найголовніше для всіх нас – безпека дітей. Саме тому в кожному навчальному закладі ми ініціювали та проводимо опитування батьків стосовно бажаної форми навчання дітей, – зазначив Андрій Білоусов. – Усі, хто бажає навчатися дистанційно, буде навчатись дистанційно».

Разом з тим, офлайн-навчання, коли дитина відвідує навчальний заклад, також буде можливе – за умови, що в класі більшість батьків обере саме таку форму навчання. При цьому діти, які захочуть навчатися онлайн, в таких класах будуть навчатись онлайн, наголосив очільник міста.

Андрій Білоусов повідомив, що бомбосховища та укриття мають 39 із 42 шкіл міста. Лише ці заклади потенційно готові прийняти дітей 1 вересня на навчання офлайн.

Укриття в цих школах облаштовувались силами батьків та вчителів. Питання облаштування вентиляції, освітлення, туалетних кімнат, водовідведення та каналізації вирішує міська влада.

Департамент з гуманітарних питань міської ради здійснює моніторинг волевиявлення батьків по кожному класу, щоб надалі надати методичні рекомендації адміністрації закладу, як краще організувати освітній процес, аби всі учні були охоплені навчанням.

Також, за бажанням батьків, можуть утворюватися об’єднані класи для занять із застосуванням дистанційних технологій, де частина учнів може відвідувати заклад за змішаною формою або ж позмінно.

Батькам учнів, які перебувають і навчаються за кордоном, буде запропоновано екстернатну або сімейну форму.

Остаточне рішення про форму організації освітнього процесу буде приймати директор закладу на підставі рекомендацій та результатів опитування батьків. У будь-якому випадку освітній процес буде забезпечено в умовах, оптимально комфортних для дитини, запевнив Андрій Білоусов.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин