+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.38

Вівторок, 9 Серпня 2022 07:08:50
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.38

новини на пульсі:

Які імена українці дають своїм дітям у 2022 році?

28 Липня, 2022

104 905 маленьких громадян України з’явилося на світ у першій половині 2022 року. Саме стільки новонароджених малюків було зареєстровано за цей час органами державної реєстрації актів цивільного стану. Про це повідомила начальниця Управління у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та проставлення апостилю Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська.

В Україні немає обмежень чи заборон на присвоєння тих чи інших імен. Тож батьки дітей мають право називати своїх малюків будь-якими іменами, які їм подобаються. Більшість українців при виборі для своїх малюків віддають перевагу все-таки традиційним іменам.

За І півріччя 2022 року найпопулярнішими жіночими іменами, якими українці називали своїх новонароджених дітей, стали Анна, Софія, Марія, Вікторія, Анастасія, Соломія, Олександра, Поліна. Після перемоги українського гурту «Kalush Orchestra» на пісенному конкурсі «Євробачення-2022» набирає популярності ім’я Стефанія. Найпоширенішими ж чоловічими іменами стали Артем, Олександр, Максим, Богдан, Марк, Дмитро, Михайло.

Але не всі новоспечені батьки віддають перевагу простоті та лаконічності. Багато хто хоче виділитися і дати дитині ім’я «не як у всіх». До того ж, під час війни у медіапросторі з’явилося багато нових слів, зокрема пов’язаних з новими видами зброї.

Серед жіночих імен є Аделіна-Джавеліна, Джавеліна, Квітослава, Дзвенислава, Червонка, Йордана, Євангеліна, Чіамада-Аделіна, Фрея, Жасмін, Хозяйка, Аріель, Зореслава, Міссі.

Серед чоловічих: Артур-Байрактар, Ян-Джавелін, Миролюб, Варфоломій, Князь, Северус, Зореслав, Моісей, Лорд, Марілуіз, Миродар, Добромир, Граф.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин