+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

29.25

EUR

30.76

Субота, 25 Червня 2022 09:06:50
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

29.25

EUR

30.76

новини на пульсі:

Які медичні фахівці потрібні в Кам’янському?

16 Червня, 2022

Щороку в третю неділю червня відзначають День медичного працівника – професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України.

«День медичного працівника у 2022 році особливий, оскільки ми вітаємо та вшановуємо лікарів, які з 24 лютого через війну рятували людські життя навіть під кулями, лікували усіх хворих і поранених, цивільних і військових», – наголошують у Кам’янському міському центрі зайнятості.

Більшість медиків відзначатимуть професійне свято на робочому місці. Але в умовах воєнного часу чимало медичних працівників вимушені покинути не тільки свої робочі місця, а й домівки. Тому ситуація з їх зайнятістю в Україні зараз вкрай контрастна. У медзакладах на тимчасово окупованих територіях та в прифронтових областях не вистачає професійних рук. У інших регіонах, навпаки, багато тимчасово переселених лікарів і лікарок, які бажають продовжувати свою практику та бути корисними.

За цей час Дніпропетровщина вже працевлаштувала найбільше в країні внутрішньо переміщених медиків. І сьогодні в Кам’янському міському центрі зайнятості наявні вакансії для медиків як первинної, так і вторинної ланки. У місті є робота для лікарів загальної практики-сімейних лікарів,  лікаря-терапевта, лікаря-психолога, лікаря-невропатолога, лікаря-педіатра, лікарів-стоматологів, лікаря-лаборанта, медичної сестри.

Шукаєте роботу? Звертайтесь до центру зайнятості.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин