+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

П’ятниця, 30 Вересня 2022 11:09:10

новини на пульсі:

Юні кам’янчани змагалися в ораторському мистецтві

10 Листопада, 2021

9 листопада, у День української писемності та мови, для учнів 3–11 класів кам’янських шкіл у форматі онлайн пройшов І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Близько трьох тисяч учнів долучилися до конкурсу, перевіряючи свої знання з мови, розкриваючи свою творчу обдарованість.

Крім того, у цей день, теж в онлайн-форматі, відбувся І міський фестиваль ораторського мистецтва «Видатні особистості нашого краю». Він пройшов у межах концепції «Нова українська школа» на виконання міського проєкту «Видатні особистості України», який діє вже два роки.

У заході взяли участь школярі й педагоги всіх закладів середньої освіти міста, а юними риторами стали учні закладів №3, 4, 5, 9, 17, 21, 22, 27, 31, 37, 39. Свої виступи вони присвятили таким видатним діячам, як Ігнатій Ясюкович, Олекса Коваленко, Роберт Лісовський, Леонід Брежнєв, Михайло Аношкін, Олекса Сокіл, Володимир Сіренко, Валентин Бурхан, Марія Дружко, Ольга Брусова.

Журі, яке складалося з поважних освітян, так і не дійшло згоди у визначенні переможця.

«Нам ще є над чим працювати. Ми вчимось упродовж життя, а це у нас був перший урок. Він цінний тим, що кожен побачив себе, поцінував, отримав завдання на майбутнє. Дуже добре, що всі учасники виступили по-різному та зацікавили нас видатними постатями краю», – зазначили члени журі.

Педагоги наголосили, що потрібно віддати належне й кожному вчителю, адже всі учні показали майстерність володіння словом.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин