+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Середа, 30 Листопада 2022 10:11:05

новини на пульсі:

Юні шашкісти Кам’янського зібрали понад 20 тисяч гривень на підтримку ЗСУ

28 Серпня, 2022

У середині липня юна кам’янчанка Мирослава Бердник вирішила підтримати флешмоб київських шашистів і спробувати грати в шашки на вулиці, щоб допомагати ЗСУ. Одразу ж до неї приєдналися ще два спортсмени ДЮСШ №3 – Тимофій Сич та Максим Кривоніс. Віри та оптимізму в те, що все у них вийде, додала підтримка та допомога тренерки Альони Губарєвої.

Більше місяця діти збирали кошти. За цей час було зіграно декілька сотень партій. Звісно, трохи і програвали, бо Кам’янське має велику шашкову історію й будь-який перехожий може виявитися кандидатом у майстри або майстром спорту. Збір коштів не викликав конкуренції та ворожнечі між дітьми, а ще більше подружив їх.

Спільними зусиллями вдалося зібрати 20 422 грн. Ці кошти було перераховано для ремонту автомобіля, закупівлі кріплень до касок та придбання дрона одному з підрозділів ЗСУ, в якому захищають Україну кам’янчани.

Кошти перераховано, але справу не закінчено. Мирослава продовжує грати в шашки в лівобережному парку, і кожен охочий може спробувати свої сили й допомогти Збройним силам України.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин