+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Понеділок, 5 Грудня 2022 05:12:41

новини на пульсі:

Юних кам’янчан запрошують взяти участь у конкурсі дитячої творчості

22 Червня, 2022

Музей історії міста Кам’янське запрошує юних кам’янчан взяти участь у традиційному конкурсі дитячої творчості «Козак Мамай та його пісня». Цьогорічний захід стане 15-м за рахунком, але щороку роботи, надані на конкурс, вражають своєю оригінальністю та майстерністю виконання.

«Цього року конкурс є особливим, адже через призму дитячого бачення та таланту проходить важка тема сучасної Визвольної війни і боротьби українського народу з агресором. Нині козак Мамай в кожному з нас, адже козак-захисник – це кожен воїн ЗСУ, який обороняє нас від ворога, кожен учасник тероборони, кожен волонтер, який допомагає країні у важкий час. Це тисячі людей, які залишились без своєї домівки, але тримаються думками за наш спільний дім – Україну. Про все це – і козацьке минуле, і наше буремне сьогодні, і надію на переможне завтра – юні художники і майстри можуть розповісти через свої твори», – зазначає директорка музею Наталія Буланова.

Роботи на конкурс прийматимуться до 15 серпня. Відкриття виставки «Козак Мамай та його пісня» планується у рамках відзначення Дня Незалежності України.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин