+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Субота, 3 Грудня 2022 06:12:04

новини на пульсі:

Юний науковець із Кам’янського став призером міжнародного фестивалю

08 Вересня, 2022

Троє юних науковців із Дніпропетровщини вибороли нагороди на Міжнародному фестивалі інженерної науки та технологій у Тунісі. Про це повідомили в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

Серед переможців – Захар Писаревський, випускник Кам’янського технічного ліцею імені Анатолія Лигуна. Він став срібним призером наукового фестивалю. Своє дослідження хлопець присвятив відновленню набору чисел за лінійними комбінаціями його елементів.

«Це така математична задача, яку науковці усього світу вирішують вже багато років. Щоразу наближаючись до її розв’язання. Свій внесок зробив і я», – розповів Захар.

Усі призери – вихованці Дніпропетровського відділення Малої академії наук України. Представники області презентували свої роботи онлайн.

9-денний фестиваль організувала Туніська асоціація майбутнього науки та технологій. Участь у ньому взяли молоді вчені від 14 до 24 років. Розробники і дослідники з усього світу презентували свої проєкти з фізики, екології, суспільних та комп’ютерних наук, математики, інженерії, біології, підприємництва та бізнесу.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин