+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

29.25

EUR

30.91

Середа, 29 Червня 2022 01:06:24
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

29.25

EUR

30.91

новини на пульсі:

З Днем Європи, Кам’янське! – Місто та область станом на суботу, 21 травня

21 Травня, 2022

21 травня – вісімдесят сьомий день героїчного протистояння України російському вторгненню. Ще 21 травня – це День Європи в Україні у 2022 році. Вчорашня повітряна тривога ледве не побила рекорд 5 годинної, що лунала декілька днів тому. Але на щастя, в області та місті надзвичайних ситуацій не сталося.

Традиційно з ранку влада Дніпропетровської області та Кам’янського повідомили громадськості про актуальний стан регіону.

Валентин Резніченко, голова Дніпропетровської ОДА (ОВА) у дописі відмітив ранкову тривогу та призвав усіх провести ці вихідні з користю.

 

Голова ДОР також був лаконічним у своєму ранковому дописі. “Жоден населений пункт нашої області окупанти не обстріляли”, – зазначив Микола Лукашук.

 

У полудень голова ДОР опублікував своє привітання зі святом Дня Європи.

“З Днем Європи, друзі! Україна вже давно зробила свій вибір. Вибір на користь демократії, свободи і поваги до людської гідності. Пам‘ятаймо, що Європа – це не лише про географічні кордони. Це про менталітет, культуру і про те, що є в наших серцях. Зі святом!”

 

Кам’янське

Очільник Кам’янського Андрій Білоусов на відміну від обласної влади був доволі багатослівним у привітанні містян з Днем Європи в Україні. Він також повідомив про спокійну та контрольовану обстановку.

“Ніч пройшла спокійно. У місті все добре, ситуація стабільна і контрольована. Сьогодні відзначаємо День Європи в Україні – свято, яке є символом спільних європейських цінностей та прагнень українського народу до дружніх відносин з націями Європи. Нині, коли на долю українського народу випало чергове важке випробування, коли на полях боїв наші захисники боронять не лише незалежність своєї країни, а й без перебільшень, відстоюють цінності усього цивілізованого світу, ми вкотре доводимо, що наша держава має бути повноправним членом європейської спільноти.”

Міський голова також відзначив продуктивну співпрацю влади міста з Європейськими організаціями. Зокрема успішну реалізацію низки проєктів з реконструкції навчальних та медичних закладів за підтримки Європейського інвестиційний банку, НЕФКО, компанії GIZ та європейських грантів, залучених УФСІ.

“Із початком повномасштабної війни підтримка європейськими партнерами українських міст, селищ та найголовніше, українців, що потерпають від бойових дій, стала ще більш активною та безпрецедентною. Україна отримує зброю для боротьби з окупантом, гуманітарну допомогу та моральну підтримку від країн-партнерів. І сьогодні хочеться подякувати усім, хто допомагає нашому народу в ці скрутні часи. З такою підтримкою українці обов’язково здолають ворога та захистять своє європейське майбутнє! Зі святом, кам’янчани! З Днем Європи!”

Наприкінці допису Андрій Білоусов подякував ЗСУ та побажав всім вдалих та спокійних вихідних.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин