+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

36.74

П’ятниця, 19 Серпня 2022 09:08:42
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

36.74

новини на пульсі:

«За ТБ українською» – у соцмережах набирає обертів новий флешмоб

03 Січня, 2022

Таким чином українців закликають вплинути на мас-медіа та зробити 2022-й рік роком української мови на телебаченні.

Рух підтримала українська письменниця Оксана Забужко. На своїй сторінці у Facebook вона зазначила:

«Засилля на ТБ фільмів для Росії обкрадає українських кіномитців, позбавляючи їх можливості створювати й демонструвати українські фільми та серіали»

Саме факт російської агресії, упевнена мисткиня, допоміг багатьом зрозуміти важливість та цінність україномовного контенту. У своєму дописі вона виразила обурення засиллям російськомовного контенту на українських телеканалах, особливо відзначивши, що багато таких серіалів знімаються українськими студіями. Вона також зазначила:

«Олігархічні телеканали продовжують щоденне зросійщення мільйонів людей. Перш за все – через формально українські фільми та серіали. Які за законом мають демонструватися українською мовою, але масово демонструються російською…

…З одного боку, ведеться брудний бізнес з державою-агресором. З іншого – через телевізійну картинку українцям щодня нав’язують «адіннарод», привчаючи глядачів до думки, що життя в реальній Україні має виглядати так, як у цих російських за мовою і змістом серіалах»

Допис зібрав понад 3 тисячі уподобань і ним поділилися понад 900 користувачів. У коментарях користувачі теж підтримали цю ініціативу та підтримали письменницю.

Всіх, хто хоче підтримати флешмоб, закликають ставити хештег #ЗаТБУкраїнською на своїх сторінках у будь-якій з соцмереж.

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин