+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

35.79

П’ятниця, 7 Жовтня 2022 10:10:44
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

35.79

новини на пульсі:

Зареєструвати місце проживання можна буде онлайн

08 Листопада, 2021

Верховна Рада ухвалила Закон України про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі міністр цифрових трансформацій Михайло Федоров.
Відповідно до положень Закону, місце проживання декларується як у житлі, що перебуває у приватній власності, так і в призначеному для короткострокового проживання.
«Знищуємо штамп у паспорті та «папірець» до ID-картки. Ми спрощуємо топ-послугу, формат якої давно віджив своє. Зареєструвати місце проживання можна буде в онлайні», – наголосив міністр.
Тепер просто у додатку або на порталі «Дія» можна буде вказати адресу фактичного проживання та отримати підтвердження від власника житла.
«Жодних довгих прогулянок у ЦНАП – лише підтвердження в онлайні. Замість трьох установ, 30 днів очікування та папірців, – одна заява, яку опрацюють у першу добу», – зазначив Михайло Федоров.
Реєстрація не даватиме людині право власності на житло, а лише повідомлятиме державу про місце проживання. Натомість оформити пенсію, документи або отримати медичну допомогу можна буде за фактичним місцем мешкання.
Зараз послуга діє у 7 містах в експериментальному форматі та незабаром буде доступна всім.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин