+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

36.74

П’ятниця, 19 Серпня 2022 09:08:29
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

36.74

новини на пульсі:

Здається, почалося… Росія у вогні, або Що об’єднує пожежі на військових об’єктах країни-агресора?

27 Квітня, 2022

Що сталося?

У ніч з 26 на 27 квітня стало відомо про пожежу на складі боєприпасів у Білгородській області в селі Стара Нелідівка.

Стара Нелідівка

 

Місцеві високопосадовці також повідомляють про роботу ППО у Курській, Білгородській та Воронезькій областях.

Та й взагалі, по всій території країни-агресора останнім часом якось неспокійно – то загориться нафтобаза в Брянську, то одне з адміністративних приміщень наукової установи Міноборони РФ у Твері, то уссурійська військова авіабаза.

Тверський військовий інститут

 

Під час пожежі в Брянську навіть почали евакуювати людей, які живуть поблизу нафтобази, в той час, як на військовій авіабазі в Уссурійську очевидці повідомляли про густий чорний дим над об’єктом.

Брянська нафтобаза

 

Дим з усcурійської авіабази

 

Добре та у великій кількості горять і військкомати.

Також росЗМІ і Telegram-канали повідомляють про прильоти та вибухи на території так званої “ЛНР” в окупованих ще з 2014 року містах та селищах у Луганській області.

 

Що це все означає?

Якщо з ППО та збитими розвідувальними дронами все більш-менш зрозуміло, то от самі пожежі російська влада або не коментує, або розповідає про якісь надто горючі цигаркові недопалки.

Олексій Арестович, радник голови Офісу Президента України, дав інтерв’ю колишньому російському адвокату Марку Фейгіну, в якому висунув гіпотезу щодо цих подій – він вважає, що в Росії могла початися партизанська війна.

“В Росії невідомо що відбувається. В Уссурійську військова база горить, військкомати горять, військові виші горять, якісь склади, будинки губернаторів. У мене відчуття, що в Росії почалася партизанська війна. Особливо це стосується військкоматів – народ не хоче туди й перешкоджає”, – припускає Арестович.

Своєю чергою, радник Михайло Подоляк наголосив, що це схоже на карму за вбивство українських дітей:

“Бєлгород, “Москва”, Брянськ. Постійні “виробничі ексцеси”. І як тут не повірити в карму за вбивства дітей? Цікаво інше. Багато хто ще готовий закривати очі на фінансування тероризму, купуючи нафту. Але чи повинна Європа залежати від країни, де все поступово самознищується?” – пише Подоляк в Twitter.

 

Більше в Telegram, Facebok та YouTube.

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин