+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.29

Вівторок, 9 Серпня 2022 06:08:53
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.29

новини на пульсі:

Жителі постраждалих від війни міст отримуватимуть безкоштовні продукти

19 Березня, 2022

Про це 18 березня повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Ми не можемо допустити, аби українці залишилися без їжі, тому держава буде напряму закуповувати в українських виробників ключові соціальні продукти. Ці продукти будуть безкоштовно від завтра роздаватись людям в тих містах, які вже опинилися в оточенні або знаходяться на лінії бойових дій», – зазначив глава Уряду.

Уже складено перелік ключових соціальних продуктів: від круп та зерна до консервів та олії. Міністерство розвитку громад та територій у щоденному режимі формує перелік міст, куди цю продукцію треба доставити.

Військові місцеві адміністрації подаватимуть заявки, скільки потрібно продуктів для кожного з таких міст. «Укрзалізниця» закуповуватиме продукти та у співпраці з Гуманітарним штабом розвозитиме їх по регіонах. Для доставки в тимчасово окуповані населені пункти планується залучати міжнародні гуманітарні організації.

«Ще раз підкреслю, що роздача відповідних продуктів буде відбуватися безкоштовно для людей. Уряд вже виділив «Укрзалізниці» 18 млрд грн на реалізацію цього та інших завдань. Ми нікого не залишимо сам на сам із бідою», – запевнив Прем’єр-міністр.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин