+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

30.76

П’ятниця, 20 Травня 2022 12:05:24
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

30.76

новини на пульсі:

Злий як Бандера – у мережі спалахнув скандал через норвезький бургер

08 Травня, 2022

Булка, яловича котлета, сир чеддер, начос, салат, маринована цибуля, соус гуакамоле та піко-де-гайо. Здавалося б, до чого тут Степан Бандера?

 

Курйозний випадок нещодавно стався в норвезькому McDonalds. Все через назви тамтешнього бургера, яка за звичайною лінгвістичною випадковістю збігається з прізвищем лідера ОУН-УПА Степана Андрійовича Бандери.

Все почалося з невинного Tik-Tok відео українки, що проживає в Норвегії. У короткому ролику акцент зроблено на рекламний стенд із зображенням бургера «Homestyle Bandera» під акомпанемент відомої пісні “Батько наш Бандера”.

 

Очевидно, що дівчина знімала цей тік-ток як жарт, але любителі “руского міра”, з просоченими пропагандою мізками, сприйняли все дуже навіть серйозно і дуже сильно образилися. Російський інтернет вибухнув від обурення сильніше, ніж радянська Точка-У, збита українським ППО. Пропонуємо самим переконатися та подивитися на кілька прикладів заголовків статей та коментарів.

Заголовки так званих ЗМІ:

 

 

Коментарі так званих патріотів Росії:

 

Як бачите, заголовки рясніють “дотепністю”, а коментатори у відчаї – так, дійсно, “всьо”. До чого ж ми дожили, Степане Андрійовичу?

 

Звичайно, насправді бургер, як і його назва, ніякого відношення до згаданої історичної особистості не має. Натхненний мексиканською кухнею сендвіч у меню McDonalds з’явився ще у 2018 році, а його назва перекладається з іспанської як “прапор”. Слово також використовується в кухонній термінології – існує соус “salsa bandera” і квасоля “srijoles bandera”.

 

Після того як страшна правда спливла, образа на бургер все ще була залита в грудях. Ходять чутки, що вона цвіте там і досі.

 

Ще один доказ того, що фанати “руського міру” погано знають свою мову, яку вони так завзято “захищають”, влаштовуючи геноцид українського народу та руйнуючи наші міста. Редакція впевнена, що наші читачі без жодних підказок знайдуть помилку:

 

Своєю чергою, українські користувачі до ситуації поставилися з гумором, хоча їхніх коментарів з цього інфоприводу значно менше, зі співвідношенням приблизно 1/100.

 

Воно і вірно, адже напевно потрібно мати якийсь особливий дар, доступний тільки “рускому человєку”, щоб серйозно звертати увагу і в принципі витрачати свій час на таку дурницю.

Хай там як, а з меню McDonalds у результаті прибрали норвезько-мексиканський бургер через надто бурхливу реакцію в інтернеті. Бургер «Homestyle Bandera», проіснував з 2018 по 2022 рік та подарував море яскравих смакових вражень відвідувачам американської мережі ресторанів.

І все ж, між ними було щось спільне, крім одного слова – здатність бути небайдужим.

C. А. Бандера, 1909-1959

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин